ofir1ofir2

Historia rodzinna

Od 1920 r. Grupa Rabot Dutilleul prowadzi działalność budowlaną i deweloperską.
Rozwija know-how w dziedzinie budownictwa, stale dostosowując się do potrzeb nowych technologii i wymogów rynku. O sile grupy stanowi nie tylko niezależność finansowa i rodzinny charakter firmy, ale również równowaga pomiędzy poszczególnymi sektorami działalności.

W 2009 roku, w wyniku połączenia trzech silnych, znanych od lat na rynku francuskim firm:
Palm Promotion, Bâti Conseil oraz Sedaf, powstał NACARAT.  Historycznie związany z północą Francji, Nacarat jest obecny na terenie całej Francji i Belgii.

W marcu 2011 r. Nacarat rozpoczął działalność w Polsce. Pierwszy projekt to inwestycja na Wrocławskim Nadodrzu, dalsze plany związane są z Wrocławiem,

Krakowem i Warszawą.

Razem budujemy miasto

Nacarat to organizacja elastyczna, reagująca, zaangażowana społecznie i dbająca o rozwój współpracowników. Projekty prowadzone przez Nacarat w sposób naturalny odzwierciedlają te wartości łącząc w sobie innowacyjność, dokładność i gwarancję etycznego postępowania.

Nacarat przykłada wielką wagę do jakości projektu architektonicznego i urbanistycznego,
słucha opinii lokalnej społeczności i poprzez zrównoważone podejście do inwestycji zapewnia równowagę ekonomiczną, społeczną i środowiskową.

Wieloletnie doświadczenie grupy daje Nacarat pełną wiedzę o  trudnych inżynieryjnie realizacjach i kompleksowych projektach, takich jak restrukturyzacja centrów miast.

Na koniec 2011 roku, Nacarat zatrudniał 185 pracowników, sprzedał 31 000 m² powierzchni biurowej i zanotował obrót wartości 253 milionów Euro.